Kremacja Elbląg

Kremacja jest rozpowszechnioną na całym świecie i stosowaną od wielu lat, a nawet wieków – w różnych krajach i kulturach –  praktyką funeralną, która w ostatnim czasie staje się coraz bardziej popularna także w Polsce.

Kremacja zwłok jest coraz częściej wybierana, z jednej strony ze względów psychologicznych, praktycznych lub etycznych, z drugiej zaś ekonomicznych, gdyż niejednokrotnie jest tańsza od klasycznego pochówku. Nie bez znaczenia jest też możliwość dochowania urny z prochami Zmarłego do istniejącego grobu rodzinnego, co jest istotne zwłaszcza w przypadku, gdy na danym cmentarzu czy w danym mieście odnotowuje się deficyt miejsc grzebalnych.

kremacja Elbląg

Pogrzeby z kremacją

Także mieszkańcy Elbląga często pytają o możliwość pochówku z kremacją, dlatego Zakład Pogrzebowy Syriusz oferuje tę usługę, zapewniając zarówno troskę o wszelkie kwestie biurokratyczne, jak i praktyczne.

Nasza firma oferuje Państwu wszelką pomoc tak w organizacji kremacji, jak i pogrzebu kremacyjnego. Zapewniamy także duży wybór akcesoriów odpowiednich przy tego rodzaju ceremoniach żałobnych. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, jakie mogą Państwo mieć w kwestii kremacji. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu 55 235 54 54.