Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
15 wpisów.
Dawid Ł napisał/a 21 października 2022
W tych okrutnych czasach dobrze wiedzieć, że w Elblągu istnieje uczciwie działający zakład pogrzebowy. Polecam Syriusz
Marta Szymańska napisał/a 29 lipca 2022
Według naszej rodziny najlepszy zakład pogrzebowy w Elblągu, mówisz co chcesz i za ile i oni naprawdę starają się dopasować cenę pogrzebu do tych pieniędzy. Polecamy
Jarosław B napisał/a 6 lipca 2022
W biurze tej firmy wyliczono mi kwotę pogrzebu o prawie tysiąc złotych niższa niż u konkurencji - cena się nie zmieniła, pogrzeb był taki jak miał być więc sa godni polecenia
Monika Urlicka napisał/a 4 lipca 2022
Z całą rodziną polecamy Syriusza. W Elblągu jest kilka firm ale to właśnie oni opiekują się naszą rodziną od lat i nigdy się nie zawiedliśmy.
Janusz Mróz z rodziną napisał/a 16 maja 2022
Z cała rodziną dziękujemy firmie Syriusz za zorganizowanie pogrzebu naszej Hanki, będziemy was polecać
Kazia H. napisał/a 24 marca 2022
Dziękuję firmie PUP Syriusz za organizację pogrzebu mojego kochanego męża. Jestem wam ogromnie wdzięczna za wsparcie, zaangażowanie i wasze doświadczenie. Uroczystość zorganizowana przez was, odbyła się na najwyższym poziomie.
Justyna i Łukasz napisał/a 22 marca 2022
Gdy zmarł mój tato firma Syriusz stanęła na najwyższym poziomie. Firma profesjonalna w tym w czym się zajmuje, jesteśmy bardzo zadowoleni.
Anna Pypłowska napisał/a 18 marca 2022
Polecam firmę Syriusz, ceny jak wszędzie w zasadzie ale ceremonia była taka jak chcieliśmy i nikt w biurze niczego nam nie wciskał na siłę.
Jacek Iciaszek napisał/a 20 stycznia 2022
Profesjonalizm i wysoka kultura wszystkich pracowników. Wszystko zorganizowane wzorowo. Formalności i sama uroczystość pogrzebowa były naprawdę łatwiejsze dla rodziny dzięki Państwa zaangażowaniu. Bóg zapłać...
Urszula napisał/a 5 stycznia 2022
Polecam ten zakład, mają na miejscu tez obudowy grobu.
Kazimiera i Waldemar napisał/a 16 listopada 2021
Razem z bratem chcieliśmy podziękować za organizację pogrzebu naszej najstarszej siostry Janinki. Wasza firma wykazała się dużym doświadczeniem i kulturą osobistą. Dziękujemy za pomoc i wyrozumiałość.
Janachowska Iwona napisał/a 14 października 2021
Bardzo dobra firma pogrzebowa. Myślę, że lepszego zakładu nie mogłam wybrać. Pracownicy mają duże doświadczenie, co widać było po zorganizowaniu tak pięknej uroczystości pogrzebowej.
Fabian C. napisał/a 30 września 2021
Składam wyrazy wdzięczności dla całego zakładu pogrzebowego Syriusz w Elblągu. Nie spodziewałem się, aż takiego zaangażowania i pomocy. Dziękuję za pomoc zwłaszcza w kwestiach formalnych. Z wami ten trudny czas był odrobinę łatwiejszy. Pozdrawiam.
Dagmara Pietruszewska napisał/a 23 sierpnia 2021
Chciałabym bardzo podziękować pracownikom zakładu pogrzebowego Syriusz za godne przygotowanie ostatniego pożegnania mojego męża. Otrzymałam od was bardzo dużo wsparcia, a ceremonia została przeprowadzona w sposób godny.
H. J. Jeźwierscy napisał/a 2 lipca 2021
Razem z moją rodziną chcieliśmy podziękować pracownikom zakładu Syriusz za pomoc w formalnościach i zorganizowaniu uroczystości pogrzebowej. Wszystko odbyło się w atmosferze dużego szacunku. Personel wykazał się ogromnym profesjonalizmem. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy.