Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
7 wpisów.
Jacek Iciaszek napisał/a 20 stycznia 2022
Profesjonalizm i wysoka kultura wszystkich pracowników. Wszystko zorganizowane wzorowo. Formalności i sama uroczystość pogrzebowa były naprawdę łatwiejsze dla rodziny dzięki Państwa zaangażowaniu. Bóg zapłać...
Urszula napisał/a 5 stycznia 2022
Polecam ten zakład, mają na miejscu tez obudowy grobu.
Kazimiera i Waldemar napisał/a 16 listopada 2021
Razem z bratem chcieliśmy podziękować za organizację pogrzebu naszej najstarszej siostry Janinki. Wasza firma wykazała się dużym doświadczeniem i kulturą osobistą. Dziękujemy za pomoc i wyrozumiałość.
Janachowska Iwona napisał/a 14 października 2021
Bardzo dobra firma pogrzebowa. Myślę, że lepszego zakładu nie mogłam wybrać. Pracownicy mają duże doświadczenie, co widać było po zorganizowaniu tak pięknej uroczystości pogrzebowej.
Fabian C. napisał/a 30 września 2021
Składam wyrazy wdzięczności dla całego zakładu pogrzebowego Syriusz w Elblągu. Nie spodziewałem się, aż takiego zaangażowania i pomocy. Dziękuję za pomoc zwłaszcza w kwestiach formalnych. Z wami ten trudny czas był odrobinę łatwiejszy. Pozdrawiam.
Dagmara Pietruszewska napisał/a 23 sierpnia 2021
Chciałabym bardzo podziękować pracownikom zakładu pogrzebowego Syriusz za godne przygotowanie ostatniego pożegnania mojego męża. Otrzymałam od was bardzo dużo wsparcia, a ceremonia została przeprowadzona w sposób godny.
H. J. Jeźwierscy napisał/a 2 lipca 2021
Razem z moją rodziną chcieliśmy podziękować pracownikom zakładu Syriusz za pomoc w formalnościach i zorganizowaniu uroczystości pogrzebowej. Wszystko odbyło się w atmosferze dużego szacunku. Personel wykazał się ogromnym profesjonalizmem. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy.