Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
21 wpisów.
Edyta napisał/a 22 stycznia 2024
Dobra relacja ceny do jakości usług pogrzebowych. Firma Syriusz zasługuje na polecenie.
Barbara Kwaśniak napisał/a 22 listopada 2023
Z głębi serca pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za profesjonalizm oraz empatię, jaką okazali Państwo podczas bezpiecznej i rzetelnie przeprowadzonej ekshumacji naszego bliskiego. W trudnych chwilach, związanych z procesem ekshumacji, Państwa solidność i zrozumienie były dla nas nieocenione. Dziękujemy za pełne zaangażowanie, szacunek dla zmarłego oraz dla nas, jako rodziny.
Asia Raczak z rodziną napisał/a 24 października 2023
Według mnie najlepsza firma pogrzebowa w Elblągu, na spokojnie wszystko wyjaśnili i dostosowali się z ceną do tego na co nas stać. Polecam na 5 gwiazdek.
Ewa Pietruszka napisał/a 19 września 2023
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za Waszą niezwykłą opiekę i profesjonalizm w trudnym czasie, jaki mieliśmy niedawno okazję przeżyć. Wasza życzliwość, empatia i staranność w organizacji ceremonii pogrzebowej sprawiły, że mogliśmy godnie pożegnać naszego bliskiego.
Malwina K. napisał/a 14 lipca 2023
Bardzo empatyczna obsługa. O wszystko mogliśmy zapytać i każde pytanie dostało swoją konkretną odpowiedź. Ceremonia piękna i dopracowana. Polecam serdecznie zakład pogrzebowy Syriusz
Sylwia M. napisał/a 10 lutego 2023
Nie wiem czego oczkują inne rodziny, my chcieliśmy tradycyjnego pogrzebu na Dębicy i to takiego żeby pracownicy i samochody wyglądały elegancko. W naszym przypadku firma Syriusz spisała się świetnie.
Dawid Ł napisał/a 21 października 2022
W tych okrutnych czasach dobrze wiedzieć, że w Elblągu istnieje uczciwie działający zakład pogrzebowy. Polecam Syriusz
Marta Szymańska napisał/a 29 lipca 2022
Według naszej rodziny najlepszy zakład pogrzebowy w Elblągu, mówisz co chcesz i za ile i oni naprawdę starają się dopasować cenę pogrzebu do tych pieniędzy. Polecamy
Jarosław B napisał/a 6 lipca 2022
W biurze tej firmy wyliczono mi kwotę pogrzebu o prawie tysiąc złotych niższa niż u konkurencji - cena się nie zmieniła, pogrzeb był taki jak miał być więc sa godni polecenia
Monika Urlicka napisał/a 4 lipca 2022
Z całą rodziną polecamy Syriusza. W Elblągu jest kilka firm ale to właśnie oni opiekują się naszą rodziną od lat i nigdy się nie zawiedliśmy.
Janusz Mróz z rodziną napisał/a 16 maja 2022
Z cała rodziną dziękujemy firmie Syriusz za zorganizowanie pogrzebu naszej Hanki, będziemy was polecać
Kazia H. napisał/a 24 marca 2022
Dziękuję firmie PUP Syriusz za organizację pogrzebu mojego kochanego męża. Jestem wam ogromnie wdzięczna za wsparcie, zaangażowanie i wasze doświadczenie. Uroczystość zorganizowana przez was, odbyła się na najwyższym poziomie.
Justyna i Łukasz napisał/a 22 marca 2022
Gdy zmarł mój tato firma Syriusz stanęła na najwyższym poziomie. Firma profesjonalna w tym w czym się zajmuje, jesteśmy bardzo zadowoleni.
Anna Pypłowska napisał/a 18 marca 2022
Polecam firmę Syriusz, ceny jak wszędzie w zasadzie ale ceremonia była taka jak chcieliśmy i nikt w biurze niczego nam nie wciskał na siłę.
Jacek Iciaszek napisał/a 20 stycznia 2022
Profesjonalizm i wysoka kultura wszystkich pracowników. Wszystko zorganizowane wzorowo. Formalności i sama uroczystość pogrzebowa były naprawdę łatwiejsze dla rodziny dzięki Państwa zaangażowaniu. Bóg zapłać...
Urszula napisał/a 5 stycznia 2022
Polecam ten zakład, mają na miejscu tez obudowy grobu.
Kazimiera i Waldemar napisał/a 16 listopada 2021
Razem z bratem chcieliśmy podziękować za organizację pogrzebu naszej najstarszej siostry Janinki. Wasza firma wykazała się dużym doświadczeniem i kulturą osobistą. Dziękujemy za pomoc i wyrozumiałość.
Janachowska Iwona napisał/a 14 października 2021
Bardzo dobra firma pogrzebowa. Myślę, że lepszego zakładu nie mogłam wybrać. Pracownicy mają duże doświadczenie, co widać było po zorganizowaniu tak pięknej uroczystości pogrzebowej.
Fabian C. napisał/a 30 września 2021
Składam wyrazy wdzięczności dla całego zakładu pogrzebowego Syriusz w Elblągu. Nie spodziewałem się, aż takiego zaangażowania i pomocy. Dziękuję za pomoc zwłaszcza w kwestiach formalnych. Z wami ten trudny czas był odrobinę łatwiejszy. Pozdrawiam.
Dagmara Pietruszewska napisał/a 23 sierpnia 2021
Chciałabym bardzo podziękować pracownikom zakładu pogrzebowego Syriusz za godne przygotowanie ostatniego pożegnania mojego męża. Otrzymałam od was bardzo dużo wsparcia, a ceremonia została przeprowadzona w sposób godny.