Przewóz zmarłych

Przewóz zmarłych należy do najważniejszych usług pogrzebowych. Począwszy od eksportacji ciała Zmarłego z miejsca zgonu do chłodni, poprzez transport na terenie Polski, aż po przewozy Zmarłych międzynarodowe. Jeżeli bowiem zgon nie nastąpił w miejscu zamieszkania zmarłego, ale na przykład w miejscowości mniej lub bardziej odległej lub nawet na terytorium międzynarodowym, konieczne jest wówczas przewiezienie ciała do miejscowości, w której będzie dokonany pochówek.

transport Zmarłych

Transport Zmarłego

Zakład Pogrzebowy Syriusz, bazując na swojej wieloletniej wiedzy i doświadczeniu,  daje swoim Klientom możliwość skorzystania z usługi przewozu Zmarłych z zagranicy. Korzystamy ze specjalistycznych karawanów, spełniających standardy wymagane przez przepisy krajowe i międzynarodowe, przewidziane dla transportu zwłok i prochów. Obsługą transportu Zmarłych zajmują się doświadczeni kierowcy. Firma Syriusz zajmuje się także zebraniem całej niezbędnej dokumentacji pogrzebowej oraz troszczy się o dopełnienie wszystkich formalności urzędowych.

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji na temat przewozów zmarłych przez Zakład Pogrzebowy Syriusz z Elbląga zachęcamy do kontaktu pod całodobowym numerem telefonu 55 235 54 54.